CZ AT

Co nabízí EKOSTYREN s.r.o.? 

Ekostyren je levná tepelná izolace, přísada do betonu.  Smícháním s vodou, cementem a pískem vznikne lehký beton s vynikající tepelně izolační a mechanickou vlastností. Výrobu ekostyrenbetonu lze provádět svépomocí za použití běžné stavební míchačky.

Anhydrit - lité podlahy - anhydrit jsou samonivelační anhydritové podlahy, které se aplikují především pro zalití trubek podlahového topení. Pro svou nivelitu jsou ideálním podkladem pro jakoukoliv nášlapnou vrstvu.

Lité cementové podlahy jsou na bázi cementu, jsou samonivelační a vhodné i do vlhkého prostředí.

Pěnobetonje cementové mléko smíchané s technickou pěnou. Pěnobeton je lehčený beton, který má samonivelační schopnosti. Je ideálním podkladem pod anhydrit.

Polystyrenbeton je polystyrenový granulát, cement, chemie a voda. Polystyrenbeton je lehký tepelně izolační beton, který se dá tvarovat, tudíž nemá samonivelační schopnosti. S výhodou se používá na vytváření spádových vrstev plochých střech.

Polystyrenový odpad se získává z obalů od elektroniky, elektrotechniky a bílé techniky, resp.  zateplovací techniky.

Polystyrenový granulát vzniká rozemletím polystyrenového odpadu. Granulát je vstupní surovina pro výrobu ekostyrenu, vyrábí se z něj polystyrenbeton a hodí se také jako zásyp, nebo foukaná izolace

 

Potřebujete více informací?


ÚvodO firměNabídkaPoptávkaKontaktyzajímavé odkazy

Ekostyren je plnivo do lehkých a tepelně izolačních betonů. Smícháním s vodou, cementem a pískem vznikne lehký beton
s vynikajícími tepelně izolačními a mechanickými vlastnostmi. Výrobu ekostyrenbetonu lze provádět v domíchávačích, nebo
svépomocí za použití běžné stavební míchačky. Balení v PE pytlích po 200 litrech (1 m3 - 5 pytlů).